Illustratsioon
Pealkiri
Illustratsioon
Pealkiri
Illustratsioon
Pealkiri
Illustratsioon
Pealkiri
Illustratsioon
Pealkiri
Illustratsioon
Pealkiri
Illustratsioon
Pealkiri
Illustratsioon
Pealkiri
Illustratsioon
Pealkiri
Illustratsioon
Pealkiri
Illustratsioon
Pealkiri
EST | RUS | ENG

"Tühi täinahk läheb veel seitsme aasta pärast tarvis"

"Hea asfalt juba maha ei jää"

"Kus keiakse, senna jäävad jälled"

"Parem ikka oma sitsisärk kui lainatud siidisärk"

"Ära anna pilli teise kätte, ta ajab ta lõhki"

"Natuke avitab natukest"

"Sii viis, mis noorelt õpib, sii vanalt peap"

"Vanast võta viisi, noorest võta äält, sõs tule lugu"

"Midä ommuguld ei õpi, sedä õdaguld ei tää"

"Varsan tule õppi kudas obesene vagu aia"

"Vana nõu ahjukurun om enämp ku noore tüü nurme pääl"

"Pärija piab ikke õlema, muidu ei õle pärandit"

"Mis viga tuld tetä, ku vannu tunglit om võtta"

E-mälumängu võitjad ja auhinnad

Üldarvestus

  1. Viljandi Folgi festivalipass (2 tükki) – Marek Laagus
  2. Viljandi Folgi festivalipass (2 tükki) – Andra Mirski
  3. Viljandi Folgi päevapass neljapäeval (2 tükki) – Kristi Õisnurm
  4. Viljandi Folgi päevapass pühapäeval (2 tükki) – Sandra Õnne
  5. Viljandi Folgi päevapass pühapäeval (2 tükki) – Martin Viil
  6. Rahvusooper Estonia piletid etendusele "Julius Caesar" (2 tükki) - Laura
  7. Rahvusooper Estonia piletid etendusele "Julius Caesar" (2 tükki) – Martiina Viil
  8. Teater Ugala piletid etendusele "Sajand" (2 tükki) – Kadri Kelemith
  9. DVD "Tuulepealne maa" – Veiko Rütter
  10. DVD "Tuulepealne maa" – Jane Laagus
  11. DVD "Harjumaa loodusest leitud lood" – Meelis Piirsalu
  12. RMK  pärandkultuuri raamatute komplekt (14 raamatut) - Katrin Seiman
  13. Eesti Vabaõhumuuseumi perepilet – Anu Mägi
  14. Eesti Vabaõhumuuseumi perepilet – Rain Päären
  15. Eesti Vabaõhumuuseumi perepilet – Marje Õisnurm
  16. Eesti Vabaõhumuuseumi perepilet – Marge Laagus
  17. Eesti Kunstimuuseumi perepilet – Andro Õisnurm
  18. Eesti Ajaloomuuseumi perepilet Maarjamäele – Aivar Jõgiaas
  19. Perepilet Suurgildi hoonesse – Erkki Ehrlich
  20. Kadrioru Kunstimuuseumi perepilet – Raido Heinlaid
  21. Tallinna Linnamuuseumi Lastemuuseumi perepilet – Evald Leiman
  22. Sillaotsa Talumuuseumi külastus perele (1. mai – 31. august) – Kristjan Tamm
  23. Sillaotsa Talumuuseumi külastus perele – Janek Kaha
  24. Palamuse O. Lutsu kihelkonnamuuseumi perepilet – Maie Kajalaid
  25. Palamuse O. Lutsu kihelkonnamuuseumi  perepilet – Marina Vahter
  26. Harjumaa Muuseumi ja Amandus Adamsoni Ateljeemuuseumi liitpilet – Alo Paabusk
  27. Iisaku Muuseumi perepilet – Leino Meigas
  28. Iisaku Muuseumi perepilet – Martin Vainu
  29. Hageri muuseumi perepilet – Andri Aasna
  30. Niguliste muuseumi perepilet – Martin Link
  31. Tallinna Linnamuuseumi perepilet – Priit Paap
  32. Adamson-Ericu muuseumi perepilet – Ivan Niroda
  33. Mikkeli Muuseumi perepilet – Tanel Saar
  34. Ahhaa keskuse perepilet – Viktor Muuli
  35. Tartu Ülikooli Ajaloo Muuseumi perepilet – Andres Niroda
  36. Tartu Ülikooli Ajaloo Muuseumi perepilet – Maarja Meigas
  37. Tartu Ülikooli Ajaloo Muuseumi perepilet – Tiina Prost
  38. Hiiumaa Muuseumi perepilet – Sirje Vaarmets
  39. Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi perepilet – Tiina Viil
  40. Eesti Vabaõhumuuseumi käsiraamat "Vana maamaja" – Taavo Daaniel
  41. Võrumaa Muuseumi raamat "Viruskundra" - Jüri Press
  42. RMK "Väike pärandkultuuri käsiraamat" – Erkki Viil
  43. RMK "Väike pärandkultuuri käsiraamat" – Avely Ennula
  44. Marju Kõivupuu "Igal hädal oma arst, igal tõvel ise tohter" – Avo Koppas
  45. Marju Kõivupuu "Igal hädal oma arst, igal tõvel ise tohter" – Arne Kallas
  46. Toomas-Hendrik Ilves "Suurem Eesti. Valik presidendi kõnesid ja kirjutisi 2006-2011" – Hanna Mets
  47. Koguperelauamäng "Angerja aare" – Andrus Pau
  48. Helen Sooväli-Sepping "Parasmäe talude lood" – Jana Väli
  49. "Iisaku Muuseumi Toimetised" – Arne Peda
  50. "Iisaku Muuseumi Toimetised" – Kristjan Link
  51. Tallinna Kultuuriväärtuste Amet "Tallinna kirikud. Ajalugu ja restaureerimine" – Siiri Kärp
  52. Tallinna Kultuuriväärtuste Ameti trükised "Tallinna maja"; "Stalinistlik maja"; "Funktsonalistlik maja"; "Lenderi maja. Hoonetüübi areng ja säästev uuendamine." – Veiko Kompus
  53. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Rahel Kärp
  54. Muinsuskaitseamet; TKVA ja EKA "Muinsuskaitse aastaraamat 2011" – Anneli Altmäe
  55. Muinsuskaitseamet, TKVA ja EKA "Muinsuskaitse aastaraamat 2011" – Aivar
  56. Eesti Muuseumiühing "Muuseumiraamat" – Peeter Suislepp
  57. Eesti Muuseumiühing "Muuseumiraamat" – Külliki Piiskoppel
  58. Keskkonnaministeerium, MKA "Eesti Pargid 2" – Mait Meigas
  59. Jaan Vali "Eesti tuletornide ajalugu" – Elfrieda Karulaas
  60. Hageri muuseumi värvimisraamat lastele – Siim Salep
  61. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Maarja-Liisa Kärp
  62. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Tauno Tipka
  63. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Mariin Kärp
  64. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Anu Valk
  65. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Moonika Orusalu
  66. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Tony Kirs
  67. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Mait Möllits
  68. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Jelena Hämäläinen
  69. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Marina Kirspuu
  70. Eesti Muuseumiühing "Muuseumiraamat" – Tanel Väli
  71. Eesti Muuseumiühing "Muuseumiraamat" – Ülo Matjus
  72. Eesti Muuseumiühing "Muuseumiraamat" – Andrus-Eerik Paaksi
  73. Eesti Muuseumiühing "Muuseumiraamat" - Jaan Palmberg
  74. Eesti Muuseumiühing "Muuseumiraamat" – Harry Laiv
  75. Eesti Muuseumiühing "Muuseumiraamat" – Ly Reiman
  76. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Eero Unt
  77. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Ants Soodla
  78. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Kaarel Kala
  79. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Jüri Viikmaa
  80. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Elina Kalm
  81. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Aet Ivika
  82. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Silver Küngas
  83. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Hindrek Lootus
  84. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Siiri Paaksi
  85. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Indrek Kõre
  86. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Maarja Ainsoo
  87. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Anu Vask
  88. Eesti Muuseumiühing "Esti muuseumide kaart" – Katrin Enno
  89. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Tiia Viikmaa
  90. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Uno Ainsoo
  91. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Annika Rebane
  92. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Kristina Burba
  93. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Helen Raadik
  94. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaar" – Margus Raadik
  95. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Aet Tampuu

Noored (kuni 20 eluaastat)

  1. Viljandi Folgi festivalipass (2 tükki) – Hain Luud
  2. Viljandi Folgi päevapass neljapäeval (2 tükki) – K.G. Kadatski
  3. Rahvusooper Estonia piletid etendusele "Julius Caesar" (2 tükki) – Rain-Ander Laagus
  4. Viljandi Folgi päevapass pühapäeval (2 tükki) – Siim Karel Koger
  5. Teater Ugala piletid etendusele "Sajand" (2 tükki) – Steven Pehter 
  6. DVD "Tuulepealne maa" – Mattias Pajumets 
  7. DVD "Tuulepealne maa" – Janeli Jaomaa 
  8. DVD "Tuulepealne maa" – Ralf-Allan Laagus
  9. Eesti Vabaõhumuuseumi perepilet – Karl Sinimäe
  10. Eesti Vabaõhumuuseumi perepilet – Henri Hokkonen
  11. Palamuse O. Lutsu kihelkonnamuuseumi perepilet - Margit Kalk
  12. Palamuse O. Lutsu kihelkonnamuuseumi perepilet – Kairo Kivi 
  13. Tartu Ülikooli Ajaloo Muuseumi perepilet – Janari Parts
  14. Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi perepilet – Kert Kallas
  15. Marju Kõivupuu "Igal hädal oma arst, igal tõvel ise tohter" – Egert Vakker
  16. Toomas-Hendrik Ilves "Suurem Eesti. Valik presidendi kõnesid ja kirjutisi 2006-2011" – Andri Poolakese 
  17. Helen Sooväli-Sepping "Parasmäe talude lood" – Lennart Heinoja
  18. "Iisaku Muuseumi Toimetised" – Andre Kägra
  19. Muinsuskaitseamet, TKVA, EKA "Muinsuskaitse aastaraamat 2011" – Pent Pirsko
  20. RMK "Väike pärandkultuuri käsiraamat" – Heini Heinlaid
  21. RMK "Väike pärandkultuuri käsiraamat" – Robert Piiskoppel
  22. Hiiumaa Muuseumi perepilet – Ottomar Meoste
  23. Sillaotsa Talumuuseumi perepilet – Mersedes Tuulik 
  24. Eesti Muuseumiühing "Muuseumiraamat" – Artur Ratmanov
  25. Eesti Muuseumiühing "Muuseumiraamat" – Olev Leisson
  26. Eesti Muuseumiühing "Muuseumiraamat" – Killu Kolsar
  27. Eesti Muuseumiühing "Muuseumiraamat" – Kristo Krõlov
  28. Eesti Muuseumiühing "Muuseumiraamat" – Karl Vilu
  29. Eesti Muuseumiühing "Muuseumiraamat" – Henrik Mets
  30. Eesti Muuseumiühing "Muuseumiraamat" – Gretlin Isoborn Raud
  31. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Andres Anissimov
  32. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Alexandra Ratmanova
  33. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Katriin Sild
  34. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Laura Meigas 
  35. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Kaspar Lepik
  36. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Ille Altsaar
  37. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Anni Kallas
  38. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Kirke Piiskoppel 
  39. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Kärt Tomp
  40. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Sander Kajalaid 
  41. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Kreidy Naudre 
  42. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Laura Marie Velbri
  43. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Gäroly Härma 
  44. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Heddi Heinlaid 
  45. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Lotte Suislepp  
  46. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Joann-Carl Rätsep
  47. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Annaliisa Vask 
  48. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Hanna-Maria Vask
  49. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Kalli Stein
  50. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumid" – Igor Konstantinov
  51. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Helena Ainsoo
  52. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Mati Raadik
  53. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Joanna Sild
  54. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Sören Mirski
  55. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Pille-Riin Vare
  56. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Cwendolyn Caryna Lauri
  57. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Valentin Lomaško
  58. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Tatjana Dobolina
  59. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Oliver Jõesaar
  60. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Mikk Otsar 
  61. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Diana Koit 
  62. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Mikk Otsar 
  63. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Andrei Nekraševitš
  64. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Taavi Lehtla
  65. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Jürgen Soom
  66. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Tauri Helimets
  67. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Kristiina Kõiv
  68. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Märt Saag  
  69. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Henri Ilumets
  70. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Risto Kappet
  71. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Lev Goffert
  72. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Kristjan Sert
  73. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Jaan Hämarik
  74. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Karli Kraanat
  75. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Grigori Berežnoi
  76. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Konstantin Lifarev
  77. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Maria Moor
  78. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Kai Markus
  79. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Stiven Kosorotov
  80. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Nikita Kirienko
  81. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Roman Iljin
  82. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Sten-Erik Tool
  83. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Mariina Kirspuu
  84. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Kristel Sibul
  85. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Andrei Brandt
  86. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Elis Ilumets   
  87. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Alina Meos
  88. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Ranno Miller
  89. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Darja Balina
  90. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Alvar Ratt  
  91. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Kerstin Lomper
  92. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Marko Leevik
  93. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Vladlen Naidanov
  94. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Kristofer Paulberg
  95. Eesti Muuseumiühing "Eesti muuseumide kaart" – Aleskei Lopatin

Koolid

  1. Eesti Meremuuseumi vabalt valitud haridusprogramm 25-le õpilasele koos lõunasöögiga - Ilmatsalu Põhikool 
  2. Põlva Talurahvamuuseumi haridusprogramm auhinnasaaja enda valikul ja ringkäik muuseumis koos giidiga - Ülenurme Gümnaasium
  3. RMK pärandkultuuri raamatute komplekt (14 raamatut) - Häädemeeste Keskkool

Mälumängus osalenud koolide nimekiri.

Võistkonnad

  1. Eesti Meremuuseumi grupiprogramm "Salajane koostöö Soomega" kahekümnele inimesele - võistkond "Parimad pojad ja tütred"
  2. RMK pärandkultuuri raamatutekomplekt (14 raamatut) – võistkond "Vikihoolikud"
  3. Mahtra muuseumi külastus 5-le inimesele - võistkond "MTÜ Kehra Raudteejaam"